Viiruse leviku ennetamine koolis!

Loomise kuupäev 02.12.2020

Rakendame koolipäeva jooksul erinevaid meetmeid viiruse leviku ennetamiseks.
1. Hajutame lapsi klasside kaupa. Tavapäraseid vahetunde ei toimu, lapsed on kas õpetajaga klassis, saalis või õuealal vastavalt graafikule. Püüame võimalikult vältida laste omavahelist kokkupuudet.
2. Hajutame lapsi klasside kaupa sööklas.
3. Kõik ühisüritused jäävad ära.
4. Jõulupidu toimub 18. detsember kl 12.00 mõisa sisehoovis (õues). Täpsemat infot jõulupeo osas jagavad klassijuhatajad järgmise nädala alguses.
5. Koolipersonal kannab siseruumides maske/visiire, õpilased maske kandma ei pea, kuid pesevad regulaarselt käsi. Kooli on lubatud vaid terved lapsed!
6. Koigi noortekeskus on avatud vaid Koigis elavate laste jaoks (täpsem info tegevuse kohta juhendajalt).
7. Õpilastel on kohustus minna peale õppetöö lõppu koju esimesel võimalusel. Pikapäevarühmas viibivad õpilased vaid vajadusel. Palume Teid võimalusel tulla lapsele järele kohe peale tundide lõppu!
8. Alates 13 eluaastast võiksid õpilased ühistranspordis kanda maski. Õpilased, kes maski kandma ei pea, võiksid ühistranspordis järgida klasside kaupa hajutamise reeglit.

Viimati muudetud 02.12.2020.