Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Margit Reinpõld

Direktor

E-posti aadress margit.reinpold@imavere.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval kell 14.00-15.00

Kontakti foto
Tiia Järve

7. kl klassijuhataja

9. kl klassijuhataja

Hoolekogus õpetajate esindaja

Keemia

Matemaatika

Õppealajuhataja

E-posti aadress tiia.jarve@koigikool.ee

Kontakti foto
Tiia Järve

7. kl klassijuhataja

9. kl klassijuhataja

Hoolekogus õpetajate esindaja

Keemia

Matemaatika

Õppealajuhataja

E-posti aadress tiia.jarve@koigikool.ee
Kontakti foto
Siiri Tamm

7. klass eesti keel ja kirjandus

E-posti aadress siiri.tamm@imavere.edu.ee
Kontakti foto
Madli Ainjärv

6. kl klassijuhataja

HEVKO (haridusliku erivajadusega õpilaste õppe koordineerija))

Kirjandus

Väikeklassi õpetaja

E-posti aadress madli.ainjarv@koigikool.ee
Kontakti foto
Kalev Altmets

8. kl klassijuhataja

Majahoidja

Tehnoloogiaõpetus

E-posti aadress kalev.altmets@koigikool.ee
Kontakti foto
Estelle Tikerpalu

5. kl klassijuhataja

Bioloogia

Geograafia

Loodusõpetus

E-posti aadress estelle.tikerpalu@koigikool.ee
Kontakti foto
Kert Piirimäe

8. kl klassijuhataja

Kehaline kasvatus

E-posti aadress kert.piirimae@koigikool.ee
Kontakti foto
Marge Matikainen

2. kl klassijuhataja

Klassiõpetaja

Muusika

E-posti aadress marge.matikainen@koigikool.ee
Kontakti foto
Anne Treial

1. kl klassijuhataja

Eesti keel

Klassiõpetaja

E-posti aadress anne.treial@gmail.com
Kontakti foto
Mariina Kirspuu

3.kl klassijuhataja

Eesti keel

Haridustehnoloog

Klassiõpetaja

E-posti aadress mariina.kirspuu@koigikool.ee
Kontakti foto
Tiia Järve

7. kl klassijuhataja

Keemia

Matemaatika

E-posti aadress tiia.jarve@koigikool.ee

Kontakti foto
Madli Ainjärv

6. kl klassijuhataja

HEVKO (haridusliku erivajadusega õpilaste õppe koordineerija))

Kirjandus

Väikeklassi õpetaja

E-posti aadress madli.ainjarv@koigikool.ee

Kontakti foto
Kalev Altmets

8. kl klassijuhataja

Majahoidja

Tehnoloogiaõpetus

E-posti aadress kalev.altmets@koigikool.ee
Kontakti foto
Mariina Kirspuu

3.kl klassijuhataja

Eesti keel

Haridustehnoloog

Klassiõpetaja

E-posti aadress mariina.kirspuu@koigikool.ee

Kontakti foto
Elle Kallivere

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Lasteaia õppejuht

E-posti aadress elle.kallivere@koigikool.ee
Kontakti foto
Marian Lees

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

E-posti aadress marian.lees@koigikool.ee
Avaldatud 19.02.2020 Viimati muudetud 25.01.2024