Head uut õppeaastat!

Дата создания 01.09.2020

Hea Koigi Kooli pere! Usun, et me kõik oleme rõõmsad, et saime kooliaastat alustada koos siin saalis, mitte kodudes ekraanide taga.

Milliseks meie kooliaasta kujuneb, oleneb aga meist endist. Corona viirus ei ole kuhugi kadunud ja kuigi Eestis oleme päris heas olukorras, siis maailmas on mitmeid paiku, kus kriis pigem süveneb. Seega on kõige suurem oht viirus kodumaale tuua piiri tagant. Me peame olema väga ettevaatlikud, ausad ja julged ning jääma koju, kui oleme nakkusohuga kokku puutunud.

Hoiame end ja teisi! Peame kinni kõigist ettevaatusabinõudest, mis aitavad meil hoida paha viiruse koolist ja kogukonnast kaugel, et meie pered saaksid tavapäraselt koolis ja tööl käia.

Siiski peame valmis olema ka distantsõppe perioodideks. Seda ikka meie kõigi ühise heaolu ja tervise nimel.

2020 aasta on meie koolile märgiline ka seetõttu, et täitub 100 aastat Koigi kooli algusest siin mõisahoones. Möödunud aegasid on tore meenutada ning seda me kindlasti teeme igal võimalusel selle õppeaasta jooksul. Kuid ajaloost on alati kaasa võtta ka midagi õpetlikku ja tihti jäävat. Sel aastal tuletame meelde austava pöördumise täiskasvanute poole, mis alati on olnud eesti hariduse osa. See tähendab, et tänasest pöörduvad õpilased kõigi täiskasvanute poole, kellega koolipäeva jooksul kohtuvad, öeldes „Teie“. Üksteist tervitades aga kasutame ilusat eesti keelset sõna „Tere“.

Koigi kool on elujõuline ja tulevikku vaatav. Üksteisest hoolimine ja austus aitavad meil üle elada kõik rasked ajad ning olla kogukonna südameks nagu Koigi kool läbi aegade on olnud.

Ning selle tõenduseks ja suure tänutundega õnnitleme õpetajaid ja töötajaid tööjuubelite puhul:

Hilli Kivisoo- 40 aastat Koigi lasteaias;

Maidu Puhmaste- 25 aastat Koigi Koolis;

Erika Reimann- 20 aastat Koigi Koolis;

Tiia Järve- 15 aastat Koigi Koolis;

Rael Linusk- 15 aastat Koigi lasteaias;

Helle Opivalov- 15 aastat Koigi Koolis;

Saima Kams- 5 aastat Koigi Koolis.

Sel õppeaastal alustavad Koigi Koolis kolm uut õpetajat:

Veera Vassiljeva vene keele õpetajana;

Kaisa Berg inglise keele ja geograafia õpetajana;

Madli Ainjärv väikeklassi õpetajana.

Sõbralikku ja teadmisterohket õppeaastat kõigile!

Annela Ojaste

Koigi Kooli direktor

Дата последнего изменения 01.09.2020.